Obsługa prawna przedsiębiorców
oraz klientów indywidualnych.

Kozłowska & Kubiaczyk Kancelaria Adwokacka znajduje się we Wrocławiu. Specjalizujemy się w różnych dziedzinach prawa. Kancelaria zapewnia pełen wachlarz możliwości w zakresie świadczenia usług prawnych, zarówno dla osób fizycznych, jak i przedsiębiorców. Reprezentujemy naszych Klientów w postępowaniach cywilnych, gospodarczych, karnych oraz administracyjnych. W zależności od tego jakiej dziedziny dotyczy dana sprawa do wykonania zadania będzie angażować się adwokat doświadczony w danym obszarze. Naszym celem jest oferowanie Klientom bezpieczeństwa prawnego zarówno w ramach bieżącej obsługi podmiotów gospodarczych, jak i w różnego rodzaju postępowaniach sądowych i administracyjnych. Naszym Klientom wskazujemy najkorzystniejsze działania prawne z uwzględnieniem indywidualnych ich potrzeb. Doradzamy najlepsze rozwiązanie, które w skuteczny sposób zabezpieczy interes naszego Klienta. Wyróżniamy się nie tylko wszechstronnym doświadczeniem, wysokim poziomem świadczonych usług, ale przede wszystkim zrozumieniem i indywidualnym podejściem do każdego Klienta. Skuteczna reprezentacja opiera się na godziwym podejściu do każdego Klienta oraz na uzyskaniu wszelkich niezbędnych informacji, mających dla sprawy istotne znaczenie. Kancelaria stawia sobie za cel pełne zaufanie do powierzonych informacji, dbałość o interes Klienta i przywiązaniem do najwyższych standardów zawodowych. Współpracę między nami oraz z Klientami cechuje profesjonalizm, rzetelność i zaufanie. Nasza Kancelaria posiada wieloletnie doświadczenie na rynku usług prawnych. Zapewnimy Ci wsparcie prawne i pomoc prawną na każdym etapie prowadzenia sprawy. 

Kancelaria świadczy konsultację prawną podczas spotkań w siedzibie Kancelarii, jak i drogą telefoniczną lub mailową.

Zaufaj profesjonalistom

Uznana kancelaria
Uznana kancelaria
Wysoka skuteczność, zrozumienie istoty działalności biznesowej, indywidualne i kreatywne podejście do Klienta, a także osobiste zaangażowanie naszych prawników w powierzone sprawy czynią nas Kancelarią godną zaufania i polecenia.
Doświadczony zespół
Doświadczony zespół
Zespół Kozłowska & Kubiaczyk Kancelaria Adwokacka tworzę przede wszystkim doświadczeni adwokaci, którzy do swojej pracy podchodzą z pasją i pełnym zaangażowaniem. Bogate doświadczenie zdobyte podczas wieloletniej praktyki zawodowej oraz różnorodność specjalizacji pozwalają nam na świadczenie pomocy prawnej w każdej gałęzi prawa.
Skuteczność działań
Skuteczność działań
Dbamy o zachowanie najwyższych standardów prawniczych i biznesowych. Gwarantujemy profesjonalną pomoc prawną polegającą na dostarczaniu konkretnych i praktycznych rozwiązań zapewniających satysfakcję i zadowolenie naszych Klientów.